تابلو ساز یاقوت فعالیت خود را بطور رسمی از سال ۱۳۸۵ در زمینه چاپ و تابلو سازی آغاز نموده و مفتخر به اجرای پروژه های زیادی در استان البرز و چندی از شهرستان های کشور می باشد .
اهم فعالیت های تابلو ساز یاقوت در راستای :
طراحی و امور چاپی ، هدایای تبلیغاتی ، خدمات حک و لیزر ، طراحی لوگو ، طراحی صفحات مجازی ، ساخت تابلو های تبلیغاتی و …. می باشد . جهت کسب اطلاعات بیستر به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید .

معرفی تابلو ای ای دی ثابت

در این پست قصد داریم تا شما را با یکی از اهم خدمات تابلو ساز یاقوت آشنا کنیم ، همانطور که میدانید ، یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی که امروزه در میان بسیاری از مشاغل رونق پیدا کرده است ال ای دی ثابت یا به اصطلاح طرح یا جایگزین نئون ( لامپ هایی از نوع لوله ای فرم داده شده به شکل کلمات که با گاز نئون پرشده و روشن میشوند ) است که هماهنطور که در تصویر می بینید از کنار هم چیده شده لامپ های بسیار کم مصرف و با دوام ال ای دی تشکیل شده است . مزیت این نوع تابلو ها نسبت به نئون پر نور بودن و عدم شکنندگی و کم مصرف بودن آنهاست .

 کارگاه تولید مستقیم

مرکز تبلیغات و تابلو ساز یاقوت در کارگاه تخصصی خود اقدام به تولید بی واسطه و مستقیم این تابلو ها در دو استایل حروف پشت شیشه و داخل لایت باکس جهت اسفاده در فضای بیرون از مغازه یا محل کسب نموده و با یکسال گارانتی تک تک لامپهای ال ای دی را بدون هیچ هزینه ای تا یکسال تعویض مینماید.
جهت دریافت مشاوره رایگان قبل از سفارش میتوانید با شماره 02634535325 یا همراه 09125684110 تماس بگیرید .